Fastigheter

I vårt fastighetsbestånd ingår såväl ”vanliga” lägenheter som blockhyror. Vi har också ett antal affärslokaler, kontor och förråd som ingår i vårt bestånd.

Besiktning

Christer Mårtensson

Besiktningsansvarig/Fastighetsskötare
0454 - 20 44 73
christer.martensson@olofstromshus.se

Christian Eriksson

Fastighetsskötare/Besiktning Jämshög
0454 - 20 44 60
christian.eriksson@olofstromshus.se

Mikael Ekman

Visning/Besiktning
0454 - 20 44 21
mikael.ekman@olofstromshus.se

Tina Björkman

Fastighetsskötare/Besiktning Kyrkhult
0454 - 20 44 69
tina.bjorkman@olofstromshus.se

Fastighetsskötare

Alija Balta

Förvaltare
0454 - 20 44 27
alija.balta@olofstromshus.se

Christer Vidén

Förvaltare
0454 - 20 44 41
christer.viden@olofstromshus.se

Agron Sadiku

Fastighetsskötare Ekeryd
0454 - 20 44 71
agron.sadiku@olofstromshus.se

Christian Eriksson

Fastighetsskötare/Besiktning Jämshög
0454 - 20 44 60
christian.eriksson@olofstromshus.se

Haitham Othman

Fastighetsskötare Södra Ekeryd
0454 - 20 44 64
haitham.othman@olofstromshus.se

Joacim Knutsson

Fastighetsskötare Jämshög
0454 - 20 44 74
joacim.knutsson@olofstromshus.se

Kenth Olofsson

Fastighetsskötare Jämshög
0454 - 20 44 61
kenth.olofsson@olofstromshus.se

Jonas Karlsson

Fastighetsskötare
0454 - 20 44 65
jonas.karlsson@olofstromshus.se

Josefin Sjöberg

Fastighetsskötare Ekeryd
0454 - 20 44 63
josefin.sjoberg@olofstromshus.se

Mats Lindvall

Fastighetsskötare City/Bredgatan/Sjöbergs Tomt
0454 - 20 44 68
mats.lindvall@olofstromshus.se

Patrik Karlsson

Fastighetsskötare
0454 - 20 44 70
patrik.karlsson@olofstromshus.se

Per-Olof Olausson

Fastighetsskötare City/Vilboken
0454 - 20 44 71
per-olof.olausson@olofstromshus.se

Refik Balta

Fastighetsskötare Ekeryd
0454 - 20 44 62
refik.balta@olofstromshus.se

Tim Svensson

Fastighetsskötare City/Bredgatan
0454 - 20 44 72
tim.svensson@olofstromshus.se

Tina Björkman

Fastighetsskötare/Besiktning Kyrkhult
0454 - 20 44 69
tina.bjorkman@olofstromshus.se

Tommy Korsberg

Fastighetsskötare
0454 - 20 44 66
tommy.korsberg@olofstromshus.se

Victor Löfstedt

Fastighetsskötare Smålandsgatan
0454 - 20 44 67
victor.lofstedt@olofstromshus.se